Ziraat Bankası kredi

Ziraat Bankası kredi hizmetlerinden en çok yararlanılan bankalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kamu bankası olmasına rağmen geçtiğimiz yıl yüksek kar oranı açıklayarak yüzleri güldüren Ziraat Bankası özellikle emeklilelere yönelik kredi imkanları ile talep topluyor.

14 Eylül 2012
Ziraat Bankası kredi

Ziraat Bankası kredi hizmetlerinden en çok yararlanılan bankalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kamu bankası olmasına rağmen geçtiğimiz yıl yüksek kar oranı açıklayarak yüzleri güldüren Ziraat Bankası özellikle emeklilelere yönelik kredi imkanları ile talep topluyor.

Ziraat Bankası kredi kartı ürünleri de tıpkı kredi seçenenekleri gib yoğun ilgi görüyor. Ziraat Bankası Maksimum kredi kartı ürünü ile kredi kartı sektöründe uzun süredir aradığı çıkışı yakalarken Ziraat Bankası müşteri hizmetleri tarafından sunulan kaliteli hizmette pek çok kişiyi bu bankaya çekiyor. Ziraat Bankası kredi hesaplama hizmeti ise bankanın internet sitesi üzerinden sağlanıyor. Ziraat Bankası kredi başvurusu için size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredilerinde 15 bin lira, taşıt kredilerinde 30 bin lira ve konut kredilerinde 50 bin liralık işlemlerinizi gerçekleştirme imkanı bulunmaktadır. Ziraat Bankası kredi hizmetinden internet üzerinden yararlanmak isteyen kişilere kredi yanıtları dakikalar içerisinde başvuru esnasında belirttikleri cep telefonlarına kısa mesaj olarak yollanmaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Taşıt kredisinde hayat sigortası zorunlu mu?

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok itiraz ettikleri konulardan biride hayat sigortası masrafladır. Bankalar özellikle de uzun vadeli araç kredisi başvurularında kredi kullanan kişilerin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi kampanya

Taşıt kredisi kampanya seçeneklerinden yararlanarak çok daha uygun koşullar ile kredi kullanabilirsiniz. Bankalar araç satışlarının yükseldiği dönemler olarak kabul edilen bayram tatilleri ve yılbaşı döneminde çok daha uygun koşullar ile araç kredisi kampanyaları düzenlemekte ve böylelikle artan kredi talebinden en büyük payı almaya çalışmaktadırlar. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi karşılaştırma

Taşıt kredisi karşılaştırma işlemi kredi kullanarak araç satın almak isteyen kişilerin en uygun araç kredisi paketini belirlemeleri açısından çok önemli bir yardımcıdır. Bu işlem sayesinde daha iyi koşullarda araç kredisi kullanma imkânı yakalayabilir ve daha az faiz ödeyebilirsiniz. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama