Moneygram anlaşmalı bankalar

Moneygram anlaşmalı bankalar ile yurtdışına para gönderme işlemlerinizi artık çok daha düşük maliyetler ile gerçekleştirebilirsiniz.

19 Eylül 2012
Moneygram anlaşmalı bankalar

Moneygram anlaşmalı bankalar ile yurtdışına para gönderme işlemlerinizi artık çok daha düşük maliyetler ile gerçekleştirebilirsiniz.

Moneygram para gönderme işlemi için anlaşmalı bankalar üzerinden form göndermeniz ve havale tutarı ile komisyon ücretini ödemeniz yeterli olacaktır. Moneygram masraf tutarı diğer yurtdışı havale sistemlerine oranla çok daha düşük olduğu için tercih edilmektedir. Moneygram anlaşmalı bankalar üzerinden kimliğiniz ile başvuruda bulunarak havale gönderim belgesini doldurarak ödemenizi hemen yollayabilir ya da havale alabilirsiniz. Bu işlem sonucunda size bir moneygram referans numarası verilecektir. Bu numarayı parayı alacak kişiye bildirmeniz gerekmektedir. Alıcı olan kişi dünyanın neresinde olursa olsun siz havaleyi yaptıktan sadece 10 dk. sonra referans numarası ile parasını almaktadır. Moneygram anlaşmalı bankalar arasında Kuveyt Türk ve Bankasya yer almaktadır. Bu bankaların yurt genelinde bulunan tüm şubeleri üzerinden çok daha düşük masraflarla yurt dışına para gönderme rahatlığını yaşayabilirsiniz. Moneygram para alma işlemi için ise size para gönderen kişiden referans numarasını istemeniz ve kimliğiniz ile size en yakın Bank Asya ya da Kuvey Türk şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Moneygram para gönderme

Moneygram yurtdışında anlaşmalı noktalara çok daha düşük ücretler ödeyerek para göndermenizi sağlayan özel bir sistemdir.

3 Temmuz 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama