Kamu çalışanlarına özel kredi

Kamu çalışanlarına özel kredi paketleri ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilere çok daha iyi koşullar altında kredi başvurusunda bulunma imkanı sunulmaktadır.

19 Eylül 2012
Kamu çalışanlarına özel kredi

Kamu çalışanlarına özel kredi paketleri ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilere çok daha iyi koşullar altında kredi başvurusunda bulunma imkanı sunulmaktadır.

Kamu çalışanlarına özel kredi 2012 yılı içerisinde de pek çok banka tarafından sunulmaktadır. Son dönemde bu alanda en başarılı kredi paketlerinden biri de Akbank tarafından geliştirilen kamu çalışanlarına kredi paketidir. Akbank kamu kredi paketi masrafsız olmasının yanı sıra çok uygun faiz oranları sunması ile de büyük talep toplamaktadır. Akbank kamuya anında kredi kampanyası ile ayrıca kefilsiz ve formalitesiz kredi kullanma hakkı sunulmaktadır. Kamu çalışanlarına kredi sunan bankalar arasında Akbank’ın yanı sıra ayrıca Denizbank ve Yapı Kredi Bankası gibi bir çok banka bulunmaktadır. Kamu çalışanlarına özel konut kredisi paketleri de büyük ilgi görmekte ve özellikle de masrafsız kredi paketleri çok yoğun talep görmektedir. Eğer kamu sektöründe çalışıyorsanız ve kredi ihtiyacınız bulunuyorsa mutlaka düzenlenen kampanyaları takip etmeniz gerekir. Böylelikle çok daha iyi koşullar altında kredi kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
Taşıt kredisi hesaplama

Taşıt kredisi hesaplama işlemleri kredi kullanmak isteyen kişilerin önceden aylık taksit tutarlarını öğrenerek kredi başvurularını şekillendirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca kredi karşılaştırma işlemleri içinde kullanılmaktadır. Taşıt kredisi hesaplaması gerçekleştirmeden yapacağınız kredi başvurularında daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanarak zarara girme riskiniz yükselmektedir. 

13 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama