Bank Asya altın kabul günü

Bank Asya altın kabul günü ile yastık altı altınlarınız banka güvencesi altına alınıyor. Böylelikle çalınma korkusu olmadan altın yatırımı yapma imkanı yakalıyorsunuz.

19 Eylül 2012
Bank Asya altın kabul günü

Bank Asya altın kabul günü ile yastık altı altınlarınız banka güvencesi altına alınıyor. Böylelikle çalınma korkusu olmadan altın yatırımı yapma imkanı yakalıyorsunuz.

Son dönemde artan fiyatları ile yatırımcıları yeniden cezbeden altın bankaların da sıkı takibi altında görünüyor. Banka altın günleri ile vatandaşın yastık altında biriktirdiği altınların peşine düşen bankalar kuyumcuların çok sert tepkilerine rağmen yollarına kararlı adımlar ile devam ediyorlar. Bank Asya altın günleri ile yastık altında saklanan altınlarınızın tümünü almakta ve sizin yanınızda altın borsasından gelen bir yetkili ile altınlarınızı değerini kaybetmeden 24 ayar altına çevirerek banka hesabınıza yatırmaktadır. Yani altın gününde fiziksel altınlarınız aynı değer üzerinden banka hesabına çevrilmekte ve size altın yatırımınızı banka üzerinden yapmanız için gereken ortam sağlanmaktadır. Bankadan altın almak pek çok avantaj sunmaktadır. Bunların arasında altının çalınma ya da sahte olma riskinin bulunmaması, eksik gramajlı altın alma tehlikesinin ortadan kaldırması ve internet üzerinden anlık işlem yapma imkanı sunması yer almaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
İng Bank Altın Hesabı

İng Bank altın hesabı sayesinde artık hem altına yatırım yapabilecek hem de altınınızın çalınma korkusunu yaşamayacaksınız. Peki altın hesabı nedir ve altın hesabı nasıl açılır? Altın hesabı bankaların müşterilerine sundukları ve genelde gram altın alış – satış imkanının sunulduğu özel bir yatırım hesabıdır.

10 Temmuz 2013
Finansbank Altın Hesabı

Altın fiyatlarının hızlı bir şekilde düşmesi ile beraber altına yönelik alımlar artmayı sürdürürken bankalarda altın hesapları ile ilgili çalışmalarını hızlandırıyorlar. Özelliklede Finansbank altın hesabı ile ilgili yaptığı kampanyalar ile büyük dikkat çekiyor. 

8 Temmuz 2013
Denizbank altın hesabı nasıl açılır?

Denizbank yatırım hesabı kategorisinde yer alan altın hesabı son dönemin en gözde yatırım araçları arasında yer alan altına yatırım yapmak isteyen kişilere yönelik olarak geliştirilen özel bir hesaptır. Denizbank altın hesabı ile 24 ayar altın için 1 gram ve katları şeklinde yatırım yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Peki Denizbank altın hesabı nasıl açılır?

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisinde hayat sigortası zorunlu mu?

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok itiraz ettikleri konulardan biride hayat sigortası masrafladır. Bankalar özellikle de uzun vadeli araç kredisi başvurularında kredi kullanan kişilerin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi kampanya

Taşıt kredisi kampanya seçeneklerinden yararlanarak çok daha uygun koşullar ile kredi kullanabilirsiniz. Bankalar araç satışlarının yükseldiği dönemler olarak kabul edilen bayram tatilleri ve yılbaşı döneminde çok daha uygun koşullar ile araç kredisi kampanyaları düzenlemekte ve böylelikle artan kredi talebinden en büyük payı almaya çalışmaktadırlar. 

9 Haziran 2013
Taşıt kredisi karşılaştırma

Taşıt kredisi karşılaştırma işlemi kredi kullanarak araç satın almak isteyen kişilerin en uygun araç kredisi paketini belirlemeleri açısından çok önemli bir yardımcıdır. Bu işlem sayesinde daha iyi koşullarda araç kredisi kullanma imkânı yakalayabilir ve daha az faiz ödeyebilirsiniz. 

9 Haziran 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama