Garanti hızlı dekont

Garanti hızlı dekont hizmetini kullanarak sizde işlemlerinizi internet üzerinden yapmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Garanti internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz işlemlerinizin ardından Garanti hızlı dekont hizmetini kullanarak işlemlerinizin kayıtlarını kendinizde tutabilirsiniz.

20 Eylül 2012
Garanti hızlı dekont

Garanti hızlı dekont hizmetini kullanarak sizde işlemlerinizi internet üzerinden yapmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Garanti internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz işlemlerinizin ardından Garanti hızlı dekont hizmetini kullanarak işlemlerinizin kayıtlarını kendinizde tutabilirsiniz.

Garanti hızlı dekont hizmeti özellikle de kurumsal bankacılık hizmetinden yararlanan internet şubesi kullanıcıları için önemli bir detaydır. Ayrıca Garanti emeklilik hızlı dekont masraf dökümü olarak kullanıldığı için mutlaka her işlem sonrası alınmalı ve ilgili muhasebe evraklarının arasında saklanarak ilgili dönemde işleme konulmalıdır. Garanti bireysel emeklilik hızlı dekont işlemi için Garanti Emeklilik internet sitesini ziyaret ederek sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Garanti Emeklilik priminizi internet üzerinden hesabınızdan yatırıyorsanız hesabınız üzerinden de dekontunuzun çıktısını alma imkanınız bulunmaktadır. Garanti Bankası internet sitesi hem işlemleri gerçekleştirmek için sıra beklemeye gerek bırakmaması hem de şubelerden işlemler için çok yüksek ücretler talep edilmesi nedeni ile son yıllarda çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Yapmış olduğunuz tüm işlemler için hızlı dekontunuzu alabilir, işlemlerinizi böylelikle kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Maaş hesabına bloke

Yeni çıkarılan kanunlar ile beraber artık pek çok kişinin maaşı elden ödenmiyor ve işverenler tarafından çalışan adına açılan hesaba aktarılıyor. Maaş hesabı adı verilen bu hesaplar üzerinden ne yazık ki icra gerçekleşebiliyor. Ödenmeyen borcu bulunan kişilerin maaş hesabına bloke koyduran alacaklılar kanuni haklarını kullanarak maaşınızın belirli bir kısmından alacaklarını tahsil edebiliyorlar.

30 Kasım 2012
Avans hesap nedir?

Bankaların bir çoğunda kullanıma sunulan hesap türlerinden biri de avans hesap türüdür. Peki avans hesap nedir? Avans hesabınıza tanımlanan limit dahilinde hesabınızda nakit para olmasa bile para çekmenize ve ödeme gerçekleştirmenize olanak sağlayan ek hesaptır.

19 Kasım 2012
Akbank hızlı para

Akbank hızlı para ile nakit ihtiyaçlarınız için kredi formaliteleri ile uğraşmadan hemen karşılayabilirsiniz. Akbank hızlı para faiz oranları son derece makul seviyelerde tutulurken hızlı para başvurusu için sadece Akbank ATM’lerine ya da şubelerine başvuruda bulunmanız yeterlidir.

14 Kasım 2012
Akbank hesap açma

Akbank hesap açma işlemi şubelerden ve internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Akbank internet şubesi üzerinden sadece kendi hesabınıza bağlı yeni yatırım hesaplarını açma imkanınız bulunmaktadır. İlk hesap açma işlemi sadece kimlik belgesi ile şubelerden şahsen yapılabilmektedir.

14 Kasım 2012
Bank Asya altın fiyatları

Bank Asya ülkemizde altın hesabı açan ilk bankalardan biridir. Altına yatırım yapmak isteyen kişilere yönelik olarak pek çok kolaylık sunan Bank Asya altın hesabı ile çalınma riski olmadan altın yatırımı imkanı sunmaktadır.

22 Ekim 2012
Bankadan altın almak

Altına yatırım yapmak isteyen pek çok kişi son aylarda yatırım için bankadan altın almayı tercih etmektedir. Bankadan altın almak altının çalınma riskinin bulunmaması, düşük ayarlı ya da eksik gramajlı çıkması gibi olumsuzluklardan altın alan kişileri koruması nedeni ile çok fazla tercih edilmektedir.

18 Ekim 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama