Sağlık kredisi

Sağlık kredisi oluşan sağlık giderlerinizde size maddi destek sağlamak amacı ile oluşturulan kredilerdir Dişinizi yaptırmak için ya da estetik operasyon için bile sağlık kredisi başvurusunda bulunma hakkınız bulunmaktadır.

06 Ekim 2012
Sağlık kredisi

Sağlık kredisi oluşan sağlık giderlerinizde size maddi destek sağlamak amacı ile oluşturulan kredilerdir Dişinizi yaptırmak için ya da estetik operasyon için bile sağlık kredisi başvurusunda bulunma hakkınız bulunmaktadır.

Bazı bankalar sağlık kredisi kullanırken sağlık harcamasının belgelerini talep edebilmektedir. Ancak genelde sağlık kredisi veren bankalar kredi başvurusunda bulunan müşterilerinin beyanatlarını yeterli bulmaktadır. Sağlık kredileri günümüzde nerede ise tüm bankalar tarafından sunulurken bazı bankalar ise bu tip harcamalar için ayrı bir kredi paketi oluşturmaz ve bireysel ihtiyaç kredisi kullanımını tavsiye eder.

Aslında bu tip kredi başvurusu işlemlerinde önemli olan kredi paketinin ismi değil size sunulan kredi faiz oranları ve kredi dosya masrafı tutarlarıdır. Herhangi bir sağlık kredisi paketinden düşük oranlara ve komisyon masraf tutarlarına sahip ihtiyaç kredisi paketlerinden birinin seçimi çok daha doğru olacaktır. Bu nedenle kredi başvurusunda bulunmadan önce mutlaka diğer bankaların kredi faiz oranları ve masraf tutarlarını araştırmanız gerekir. Bu noktada amaç kredi kullanırken en az maliyet ile nakit ihtiyacını gidermek olmalıdır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
İhtiyaç kredisi çeşitleri

İhtiyaç kredisi son derece sık kullanılan kredi paketleridir. İhtiyaç kredisi çeşitleri arasında eğitim kredisi, sağlık kredisi, ev yenileme kredisi, tatil kredisi, doğum kredisi, evlilik kredisi ve bireysel destek kredisi gibi pek çok kredi türü yer almaktadır.

21 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi Akbank hesaplama

İhtiyaç kredisi paketleri en çok talep gören bankalardan biri de Akbank’tır. Akbank ihtiyaç kredisi uygun faiz oranlarının yanı sıra ayrıca esnek vade oranları ile de talep görmektedir. Akbank ihtiyaç kredileri eğitim, ev yenileme, sağlık, beyaz eşya ve evlilik gibi her türlü nakit ihtiyaç için kullanılabilmektedir.

13 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi hesaplama Yapı Kredi

İhtiyaç kredisi hesaplama Yapı Kredi Bankası tarafından internet sitesi üzerinden sunulmaktadır. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi paketlerinde sunmuş olduğu faiz oranlarının yanı sıra düzenlediği kampanyalar ile masrafsız ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunması ile de son derece fazla tercih edilmektedir.

11 Aralık 2012
HSBC ihtiyaç kredisi

HSBC ihtiyaç kredisi paketleri ile evlilik, eğitim, sağlık, ev yenileme ya da tatil gibi nakit sıkıntısı yaşadığınız tüm konularda ihtiyaç duyduğunuz maddi desteği sağlayabilir ve ihtiyaçlarınızı peşin peşin giderirken ödemesini taksitlendirerek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

30 Ekim 2012
İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisi başvurusu için kullanabileceğiniz bir çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri de internet üzerinden kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirmektir. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapılan bankalar arasında Garanti Bankası ve Akbank gibi pek çok banka bulunmaktadır.

16 Ekim 2012
Kimler ihtiyaç kredisi alamaz?

İhtiyaç kredisi ülkemizde en çok kullanılan kredi paketleri arasında ilk sırada yer almaktadır. İhtiyaç kredileri sağlık kredisi, eğitim kredisi, ev yenileme ve geliştirme kredisi, sağlık kredisi ve tatil kredisi gibi farklı pek çok kategoriye ayrılmaktadır.

15 Ekim 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama