Tatil kredisi

Tatil kredisi son yıllarda pek çok banka tarafından sunulan özel kredi paketidir. Ancak bilinçsiz kredi kullanımını teşvik ettiği için pek çok kişi tarafından eleştirilmektedir. Sonuçta krediler nakit paraya sıkışıklık yaşandığı ya da yeni bir mal edinimi söz konusu olduğunda destek amaçlıdır.

06 Ekim 2012
Tatil kredisi

Tatil kredisi son yıllarda pek çok banka tarafından sunulan özel kredi paketidir. Ancak bilinçsiz kredi kullanımını teşvik ettiği için pek çok kişi tarafından eleştirilmektedir. Sonuçta krediler nakit paraya sıkışıklık yaşandığı ya da yeni bir mal edinimi söz konusu olduğunda destek amaçlıdır.

Zorunlu olunmadıkça kredi kullanımı sadece savurganlığın artmasına neden olacaktır. Televizyonlarda tatil kredisi veren bankalar tarafından yayımlanan tatil kredisi reklamları çocukların aileler üzerinde baskı oluşturmasına neden olmaktadır. Yıl boyunca çalışarak yorulan her insanın tatil yapmak en doğal ihtiyacıdır. Ancak bunu olmayan bir para ile yapmak ne kadar doğrudur bu nokta mutlaka iyi düşünülmelidir.

Yapılacak 5 günlük bir tatilin ödemesinin taksitli olarak 1 yıla yayılması ödenen her taksitte tatil sonrası pişmanlık yaşanmasına neden olacaktır. Bu nedenle tatili bir yıl erteleyerek taksit ödüyormuşçasına düzenli olarak kenara para koymanız bir sonraki sene çok daha iyi koşullarda ve kafanız sakin olarak tatile çıkmanızı sağlayabilir. Başka hiç bir ödemeniz yok ise ve maddi durumunuz aylık tatil kredisi taksitlerinizi ödemek için yeterliyse ancak bu durumda tatil kredileri için başvurada bulunmanız mantıklı olabilir. 


 

Bunlar da ilginizi çekebilir
İhtiyaç kredisi çeşitleri

İhtiyaç kredisi son derece sık kullanılan kredi paketleridir. İhtiyaç kredisi çeşitleri arasında eğitim kredisi, sağlık kredisi, ev yenileme kredisi, tatil kredisi, doğum kredisi, evlilik kredisi ve bireysel destek kredisi gibi pek çok kredi türü yer almaktadır.

21 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi hesaplama Yapı Kredi

İhtiyaç kredisi hesaplama Yapı Kredi Bankası tarafından internet sitesi üzerinden sunulmaktadır. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi paketlerinde sunmuş olduğu faiz oranlarının yanı sıra düzenlediği kampanyalar ile masrafsız ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunması ile de son derece fazla tercih edilmektedir.

11 Aralık 2012
HSBC ihtiyaç kredisi

HSBC ihtiyaç kredisi paketleri ile evlilik, eğitim, sağlık, ev yenileme ya da tatil gibi nakit sıkıntısı yaşadığınız tüm konularda ihtiyaç duyduğunuz maddi desteği sağlayabilir ve ihtiyaçlarınızı peşin peşin giderirken ödemesini taksitlendirerek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

30 Ekim 2012
Fibabanka bayram kredisi

Fibabank bayram kredisi başvurusunda bulunarak bayram sonrasını nakit sıkıntısı yaşamadan atlatabilirsiniz. Fibabank bayram kredisi başvurusu için size en yakın Fibabank şubesini ziyaret edebilir ya da www.kredikazan.com sitesinden daha düşük faiz oranları ile kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

29 Ekim 2012
Masrafsız bayram kredisi

Masrafsız bayram kredisi çekmek isteyenlere yönelik kredi paketleri www.kredikazan.com sitemizde sizleri bekliyor. Sitemiz üzerinden Denizbank bayram kredisi, Finansbank bayram kredisi ve Garanti Bankası bayram kredisi paketleri için kredi başvurusu ve kredi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

21 Ekim 2012
Denizbank bayram kredisi 2012

Denizbank bayram kredisi ile gerçekten bayram yapmaya hazır mısınız?  Denizbank tarafından gerçekleştirilen Denizbank bayram kredisi kampanyası ile düşük faizli, esnek vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak bayram gibi bir bayram yaşayabilirsiniz.

21 Ekim 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama