Fibabanka konut kredileri

Fibabanka konut kredileri standart konut kredisi ve anapara ertelemeli konut kredisi olmak üzere 2 ayrı ana kategoriye ayrılmaktadır. Standart konut kredisi maksimum 5 yıl vadeli konut kredileri için geçerli olan kredi paketi olup faiz değişimlerinden etkilenmeyen sabit faizli kredi paketidir. Anapara ertelemeli konut kredisi ise ilk 1 yıllık süreçte kredi kullanan kişinin sadece faiz ödemesi yaptığı kredi paketi türüdür ve birçok avantaj sunmakta

30 Ekim 2012
Fibabanka konut kredileri

Fibabanka konut kredileri standart konut kredisi ve anapara ertelemeli konut kredisi olmak üzere 2 ayrı ana kategoriye ayrılmaktadır. Standart konut kredisi maksimum 5 yıl vadeli konut kredileri için geçerli olan kredi paketi olup faiz değişimlerinden etkilenmeyen sabit faizli kredi paketidir. Anapara ertelemeli konut kredisi ise ilk 1 yıllık süreçte kredi kullanan kişinin sadece faiz ödemesi yaptığı kredi paketi türüdür ve birçok avantaj sunmaktadır.

Fibabanka sabit faizli kredi paketinde krediye konu olan konutun yüzde 70 oranında kredi kullanımına imkan sağlanmakta ve kredi geri ödeme vadesi olarak 60 ay seçeneği sunulmaktadır. Fibabanka konut kredisi için kefil talep etmemekle beraber kredi notu düşük olan kişilerin kredi başvurularında kefil isteme hakkını saklı tutmaktadır.

Fibabank konut kredisi başvurusu için istenilen evraklar arasında tapu aslı ve fotokopisi, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi ile aylık geliri belgeleyen evrak yer almaktadır. Aylık düzenli gelir sahibi olmayan kişilerin kredi başvuruları kabul edilmemekte ve değerlendirmeye alınmamaktadır. Maaş bordrosu olmayan kişiler işyerlerinden alacakları maaş yazısı ile kredi başvurusunda bulunabilirler.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Denizbank Ev Kredisi

Denizbank ev kredisi ile hep hayalini kurduğunuz eve hemen bugün sahip olurken ödemesini taksitlerle zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank ev kredileri için kredikazan.com sitemizden detaylı bilgi alabilir ve konut kredisi başvuru işlemlerinizi çok daha düşük faiz oranları ile gerçekleştirebilirsiniz. 

3 Temmuz 2013
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Konut kredisi dosya masrafı

Konut kredisi kullanan kişilerin tamamından bankalar konut kredisi dosya masrafı adı altında bazı yasal olmayan kesintilerde bulunmaktadır. Bu kesintiler yapılan son düzenlemeler ile beraber hak sahiplerine iade edilmeye başlanmıştır. Ancak pek çok kişi dava açma konusunda isteksiz davranmakta ve hakkı olduğu halde paralarını alamamaktadır.

2 Temmuz 2013
Taşıt kredisini kimler alabilir?

Taşıt kredisi kullanmak isteyen kişiler taşıt kredisini kimler alabilir diye merak etmektedir. Taşıt kredisi başvurusu için aranılan şartlara sahip olan herkes araç kredisi başvurusu işleminde bulunma hakkına sahiptir. 

13 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama