Herşey dahil konut kredisi

Bankaların herşey dahil konut kredisi paketleri aslında masrafı içinde konut kredisi olarak ta bilinmektedir. Bankaların en büyük gelir kalemleri kullandırmış oldukları kredilerden elde ettikleri faiz ve masraf gelirleridir. Bu nedenle bankaların masrafsız kredi kullanma hizmeti diye bir şeyin olması söz konusu değildir.

02 Kasım 2012
Herşey dahil konut kredisi

Bankaların herşey dahil konut kredisi paketleri aslında masrafı içinde konut kredisi olarak ta bilinmektedir. Bankaların en büyük gelir kalemleri kullandırmış oldukları kredilerden elde ettikleri faiz ve masraf gelirleridir. Bu nedenle bankaların masrafsız kredi kullanma hizmeti diye bir şeyin olması söz konusu değildir.

Herşey dahil kredi paketlerinde bankalar tahsil edecekleri masrafı kredi toplam ödeme tutarına dahil etmekte ve taksitler bu toplam üzerinden hesaplanmaktadır. Böylelikle kredi kullanan kişilerin ev taşıdıkları ve nakit paraya ihtiyaç duydukları bir dönemde kredi masrafı ödemekten kurtulması sağlanmakta ve böylelikle ellerinde daha fazla nakit para kalması amaçlanmaktadır.

Ayrıca konut kredileri çok uzun vadeli krediler olduğu için kredi masrafını kredi toplamına dahil etmek aylık ödeme tutarını çok az miktarda artıracaktır. Böylelikle peşin para masraf ödemek yerine herşey dahil konut kredisi kullanarak zorlanmadan kolaylıkla taksitler içerisinde ödeme imkanı yakalayabilirsiniz. Ancak bu tip kredilerin faiz oranları bir miktar daha yükselmektedir. Bu nedenle eğer nakit sıkıntınız yok ise masrafını peşin ödeyerek düşük faizli kredi kullanmanız daha doğru olacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Denizbank Ev Kredisi

Denizbank ev kredisi ile hep hayalini kurduğunuz eve hemen bugün sahip olurken ödemesini taksitlerle zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank ev kredileri için kredikazan.com sitemizden detaylı bilgi alabilir ve konut kredisi başvuru işlemlerinizi çok daha düşük faiz oranları ile gerçekleştirebilirsiniz. 

3 Temmuz 2013
Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi

Garanti Bankası kamu çalışanlarına kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Kamu çalışanıysanız ve nakit desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizde hemen kredikazan.com sitemiz üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden hemen sahip olabilirsiniz.

2 Temmuz 2013
İhtiyaç kredisi dosya masrafı iade

Konut kredisi dosya masrafı iade işlemlerinin başlaması ile beraber ihtiyaç kredisi kullanan kişiler içinde umut ışığı doğmuştur. Pek çok kişi ne yazık ki dosya masrafı iadesi için sadece konut kredisi kullanan kişilerin talepte bulunabileceklerini düşünmektedir. Oysaki bankadan kredi kullanırken dosya masrafı ödeyen herkes bu haktan yararlanabilmekte ve dosya masrafı iadesi için bankalara dava açabilmektedir.

2 Temmuz 2013
Konut kredisi dosya masrafı

Konut kredisi kullanan kişilerin tamamından bankalar konut kredisi dosya masrafı adı altında bazı yasal olmayan kesintilerde bulunmaktadır. Bu kesintiler yapılan son düzenlemeler ile beraber hak sahiplerine iade edilmeye başlanmıştır. Ancak pek çok kişi dava açma konusunda isteksiz davranmakta ve hakkı olduğu halde paralarını alamamaktadır.

2 Temmuz 2013
Konut kredisi zorunlu konut sigortası

Yaşanan büyük depremlerin ardından konut sigortası ülkemizde zorunlu hale getirilmiş ve depremin yaratacağı büyük maddi yük azaltılmaya çalışılmıştır. Ancak ülkemizde halen sigorta bilincinin tam olarak yerleşmemiş olması nedeni ile sigortalı olan konut sayısı ne yazık ki çok düşüktür. Bu nedenle kredi ile satın alınan konutların sigortalanması konusunda büyük bir hassasiyet gösterilmektedir. 

5 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama