Akbank EFT ücreti

Akbank EFT ücreti EFT yapılan kanala bağlı olarak belirlenmektedir. Akbank internetten EFT yapan müşterilerinden EFT ücreti olarak sadece 3,00 lira tahsil ederken şubeden nakit gönderilen EFT için tahsil edilen ücret ise 50,00 liradır.

08 Kasım 2012
Akbank EFT ücreti

Akbank EFT ücreti EFT yapılan kanala bağlı olarak belirlenmektedir. Akbank internetten EFT yapan müşterilerinden EFT ücreti olarak sadece 3,00 lira tahsil ederken şubeden nakit gönderilen EFT için tahsil edilen ücret ise 50,00 liradır.

Akbank EFT ücretleri 2012 yılı için uygulanan tutarlar hesaptan gönderilen EFT için 40,00 lira, kredi kartından düzenli olarak talimat verilen EFT’ler için 3,00 lira, şubeden başka bir bankaya ait kredi kartına gönderilen EFT için 5,00 lira, cep şubesinden gönderilen EFT için 3,00 lira, isme gelen EFT’nin kasadan nakit olarak ödenmesi için 50,00 lira, Akbank internet şubesinden saat 16:00 ila 17:00 arasında yapılan geç EFT’ler için ise 5,00 lira olarak ücretlendirilmektedir.

Akbank EFT saatleri içerisinde gerçekleştirilen tüm EFT’ler bu şekilde hesaplanırken sadece internet şubesinden geç EFT hizmeti sunulmaktadır. Akbank EFT kodu ile hesaptan yapılan EFT’ler daha düşük ücretlendirilirken elden nakit olarak isme yapılan EFT için daha yüksek ücret talep edilmektedir.  Belirtilen EFT ücretleri şu an uygulanmakta olan güncel rakamlar olup Akbank tarafından 2013 yılı başında değiştirilmesi beklenmektedir. 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
İhtiyaç kredisi Akbank hesaplama

İhtiyaç kredisi paketleri en çok talep gören bankalardan biri de Akbank’tır. Akbank ihtiyaç kredisi uygun faiz oranlarının yanı sıra ayrıca esnek vade oranları ile de talep görmektedir. Akbank ihtiyaç kredileri eğitim, ev yenileme, sağlık, beyaz eşya ve evlilik gibi her türlü nakit ihtiyaç için kullanılabilmektedir.

13 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi Akbank

İhtiyaç kredisi Akbank tarafından sunulan hizmetler arasında en çok talep görenlerden biridir. Akbank ihtiyaç kredisi paketleri arasında eğitim kredisi, sağlık kredisi, doğum kredisi, mesleki krediler ve ev yenileme kredisi gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Yani nakit ihtiyacı duyduğunuz her alanda Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu işleminde bulunabilirsiniz.

10 Aralık 2012
Akbank nakit avans

Akbank nakit avans ile kredi kartınızın limiti dahilinde nakit ihtiyacı duyduğunuz her anda kredi kartınızdan nakit para çekebilirsiniz. Akbank nakite taksit imkanı da sağladığı için kullanmış olduğunuz nakit avans tutarını zorlanmadan kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

22 Kasım 2012
Akbank nar hesabı

Akbank’ın her zaman kazanmak isteyen müşterileri için geliştirdiği nar hesabı ile artık küçük yatırımlarınız bile size vadeli mevduat getirisi sağlayacak. Akbank’ın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan nar hesabının sağladığı en büyük avantaj ise vadeli hesaptan farklı olarak istenildiği her an para yatırılıp çekilebilmesidir.

22 Kasım 2012
Borç kapatma kredisi veren bankalar

Borç kapatma kredisi bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer almaktadır. Özellikle de farklı bankalardan kredi çeken ve kredilerini ödemekte zorlanan kişiler borç kapama kredisi kullanmayı tercih etmektedirler.

21 Kasım 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama