Akbank gram altın

Altına yatırım yapmak isteyen kişilerin son yıllardaki ilk tercihi bankadan altın almak oluyor. Bankadan altın almanın avantajları arasında ilk sıralarda çalınma riskinin bulunmaması yer alırken ayrıca altının düşük ayarlı olması ya da sahte olması gibi birçok riske karşıda yatırımcıları korumaktadır.

13 Kasım 2012
Akbank gram altın

Altına yatırım yapmak isteyen kişilerin son yıllardaki ilk tercihi bankadan altın almak oluyor. Bankadan altın almanın avantajları arasında ilk sıralarda çalınma riskinin bulunmaması yer alırken ayrıca altının düşük ayarlı olması ya da sahte olması gibi birçok riske karşıda yatırımcıları korumaktadır.

Altın hesabı olan bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biri de Akbank’tır. Akbank altın hesabı ile yatırımcılarına altına endeksli gelir kazanma imkanı sunmaktadır Akbank gram altın olarak satış yaparken bir ve katı altın alma imkanı sunmaktadır. Böylelikle çok düşük miktarda paranız olsa dahi altına yatırım yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Akbank gram altın alış satış hizmeti için tüm şubelerden hizmet alabileceğiniz gibi aynı zamanda Akbank internet şifresi alarak online olarak internet şubesi üzerinden yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank altın fiyatları Kapalı Çarşı altın fiyatlarından farklı olmakla beraber altının getirisine endeksli olarak belirlenmektedir. Yani serbest piyasada altın yüzde 5 artarsa Akbank altın fiyatları da o gün yüzde 5 oranda getiri sağlamaktadır. 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
İhtiyaç kredisi Akbank hesaplama

İhtiyaç kredisi paketleri en çok talep gören bankalardan biri de Akbank’tır. Akbank ihtiyaç kredisi uygun faiz oranlarının yanı sıra ayrıca esnek vade oranları ile de talep görmektedir. Akbank ihtiyaç kredileri eğitim, ev yenileme, sağlık, beyaz eşya ve evlilik gibi her türlü nakit ihtiyaç için kullanılabilmektedir.

13 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi Akbank

İhtiyaç kredisi Akbank tarafından sunulan hizmetler arasında en çok talep görenlerden biridir. Akbank ihtiyaç kredisi paketleri arasında eğitim kredisi, sağlık kredisi, doğum kredisi, mesleki krediler ve ev yenileme kredisi gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Yani nakit ihtiyacı duyduğunuz her alanda Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu işleminde bulunabilirsiniz.

10 Aralık 2012
Akbank nakit avans

Akbank nakit avans ile kredi kartınızın limiti dahilinde nakit ihtiyacı duyduğunuz her anda kredi kartınızdan nakit para çekebilirsiniz. Akbank nakite taksit imkanı da sağladığı için kullanmış olduğunuz nakit avans tutarını zorlanmadan kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

22 Kasım 2012
Akbank nar hesabı

Akbank’ın her zaman kazanmak isteyen müşterileri için geliştirdiği nar hesabı ile artık küçük yatırımlarınız bile size vadeli mevduat getirisi sağlayacak. Akbank’ın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan nar hesabının sağladığı en büyük avantaj ise vadeli hesaptan farklı olarak istenildiği her an para yatırılıp çekilebilmesidir.

22 Kasım 2012
Borç kapatma kredisi veren bankalar

Borç kapatma kredisi bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer almaktadır. Özellikle de farklı bankalardan kredi çeken ve kredilerini ödemekte zorlanan kişiler borç kapama kredisi kullanmayı tercih etmektedirler.

21 Kasım 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama