Öğretmenler günü kredisi

Öğretmenler gününe sayılı günler kala bankaların öğretmenler günü kredisi paketleri de görücüye çıkmaya devam ediyor. Öğretmenler günü kredisi 2012 için en ciddi kampanya ise Garanti Bankası tarafından gerçekleştirilmiş gibi görünüyor.

19 Kasım 2012
Öğretmenler günü kredisi

Öğretmenler gününe sayılı günler kala bankaların öğretmenler günü kredisi paketleri de görücüye çıkmaya devam ediyor. Öğretmenler günü kredisi 2012 için en ciddi kampanya ise Garanti Bankası tarafından gerçekleştirilmiş gibi görünüyor.

Garanti öğretmenlere özel kredi paketi hazırlayarak sadece 1,24 faiz oranından yararlanarak masrafsız kredi kullanma imkanı sunuyor. Garanti öğretmenler günü kredisi ile 60 aya varan vadelerde kredi kullanımına olanak sağlanmaktadır. Garanti öğretmenler günü için düzenlenen özel kredi kampanyası için 30 Kasım tarihine kadar başvuruları kabul etmektedir. 1 ay – 36 ay vade aralığı için emekli öğretmenlerin başvuruları kabul edilirken 36 ay – 60 ay vade aralığı sadece bordrolu çalışan öğretmenler ve akademisyenler için sunulmaktadır.

Garanti öğretmenlere özel kredi paketi için çalışan öğretmenlerin yanı sıra emekli öğretmenlerin ve akademisyenlerin başvurularını kabul etmektedir. Öğretmenler günü kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası’nın yanı sıra İş Bankası, Akbank ve Ziraat Bankası gibi bankalar da yer almaktadır. Öğretmenler günü kredisi başvurusu için www.kredikazan.com sitemizi kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
Taşıt kredisi hesaplama

Taşıt kredisi hesaplama işlemleri kredi kullanmak isteyen kişilerin önceden aylık taksit tutarlarını öğrenerek kredi başvurularını şekillendirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca kredi karşılaştırma işlemleri içinde kullanılmaktadır. Taşıt kredisi hesaplaması gerçekleştirmeden yapacağınız kredi başvurularında daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanarak zarara girme riskiniz yükselmektedir. 

13 Mayıs 2013
Taşıt kredisi güncel faiz oranları

Taşıt kredisi faiz oranları bankalar tarafından sürekli olarak değiştirilmektedir. Gerek düzenlenen kampanyalar gerekse de bankaların rakipleri ile olan rekabetleri nedeni ile taşıt kredisi faiz oranları günlük olarak takip edilmelidir. Taşıt kredisi güncel faiz oranları için www.kredikazan.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

10 Mayıs 2013
Taşıt kredisi erken ödeme

Taşıt kredisi erken ödeme konusunda pek çok kişi yanlış bilgilere sahiptir. Erken kapama konusunda ceza uygulanan tek kredi tipi konut kredisidir. Konut kredisi erken kapama cezası dışında herhangi bir kredi için ceza uygulanması söz konusu değildir. 

8 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama