DenizBank'tan Yılbaşı’na özel MASRAFSIZ Web’te Kredi!

-1 Aralık-31 Aralık arasında Bireysel kredi (ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi)  başvurusu yapan ve 11 Ocak 2013’e kadar kadar kullanan (ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi) veya 1-31 Aralık arası Kredi Kartı başvurusu yapan ve onaylanan tüketicilere çekiliş ile belirli hediyeler vereceğiz.

- Kampanya kapsamında çekiliş ile 3 Fiat Punto araba, 33 Vestel LCD TV, 33 Iphone 4S hediye

03 Aralık 2012

Kredi özellikleri:

-1 Aralık-31 Aralık arasında Bireysel kredi (ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi)  başvurusu yapan ve 11 Ocak 2013’e kadar kadar kullanan (ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi) veya 1-31 Aralık arası Kredi Kartı başvurusu yapan ve onaylanan tüketicilere çekiliş ile belirli hediyeler vereceğiz.

- Kampanya kapsamında çekiliş ile 3 Fiat Punto araba, 33 Vestel LCD TV, 33 Iphone 4S hediye

Faiz oranları:

12 ay %0.94

13-24 ay %1.29

25-36 ay %1.48

Dosya masrafı : 0 TL

Kampanya detayları:

1-31 Aralık 2012 tarihleri arasında Bireysel kredi (ihtiyaç, taşıt ya da konut kredisi) başvurusu yapan ve onaylanan kredisini 11 Ocak 2013’e  kadar (bu tarih dahil)  kullanan müşteriler ile 1-31 Aralık arası Bireysel Kredi Kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan müşteriler çekilişe katılım hakkına sahiptir. Banka’nın kredi/kredi kartı değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme, kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Ticari amaçlı olan kredi ve kredi Kartları/ek kartları, Bireysel amaçlı olan ek kartlar kampanyaya dahil değildir. Birden fazla aynı ürün  kullanımında her ürün için maximum 1 çekiliş hakkı kazanımı söz konusudur. 22 Ocak 2012 Takvim gazetesinde çekilişle hediye kazanan müşterilerimizin listesi asıl ve yedek olarak ilan edilecektir.

Bu kampanya DENİZBANK A.Ş. tarafından MPİ’nin 29.11.2012 tarih ve B.07.I.MPI.0.13.0.03-255.01.02/3364-12366 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmiştir.

01.12.2012 (SAAT:00:01)- 31.12.2012 (SAAT:23:59) Kampanya tarihleri arasında DenizBank Şubeleri’nden veya www.denizbank.com, https://www.facebook.com/DenizBank, https://www.twitter.com/DenizBank adreslerinden veya cep telefonundan KREDIM yazıp boşluk bırakıp TCKN (kimlik numarası) yazıp 3280’e SMS göndererek ihtiyaç kredisi kullanan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı, DenizBank Şubeleri’nden veya www.denizbank.com adresinden, konut kredisi veya taşıt kredisi kullanan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı, DenizBank Şubeleri’nden veya www.denizbank.com adresinden veya cep telefonundan KKART yazıp boşluk bırakıp TCKN (kimlik numarası) yazıp 3280’e SMS göndererek kredi kart başvurusu onaylanan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılımı 4 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.İnternet kanalı ve sms ile katılımlar ücretsizdir.

Talihliler 16.01.2013 tarihinde saat: 10:00 ‘da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat :5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı  Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 3 kişi 2012 Model Beyaz Renk FİAT PUNTO S6 Easy 1.4 FIRE 77 HP S&S Araç, 33 kişi Apple Iphone 4S 16GB Cep Telefonu, 33 kişi 22’’LCD TV kazanacaktır. Kazanan talihliler, 22.01.2013 tarihli Takvim Gazetesi’nde, ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 06.02.2013 tarihleri mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 21.02.2013 tarihleri mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz,kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.Bir kişi 1 den fazla ikramiye kazanamaz.Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.Kampanya süresi sonunda teknik inceleme yapılarak Denizbank A.Ş tarafından idari veya kanuni takibe konu müşteriler hazırlanacak katılımcı listesine dahil edilmeyecektir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır

Reklamda gösterilen ürün görselleri tamamen temsili olup, hediye edilecek ürünlerin rengi, modeli farklılık gösterebilir. Detaylı bilgiye www.denizbank.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Bankası ev kredisi

Garanti Bankası ev kredisi alanında ülkemizde en profesyonel hizmet sunan bankalardan biridir. Garanti Mortgage sistemi üzerinden kredi işlemlerini yöneten Garanti Bankası her biri alanında uzman müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarınıza yönelik kredi paketinizi belirlemenize yardımcı olmaktadır.

16 Temmuz 2013
Garanti Bankası dosya masrafı

Garanti Bankası dosya masrafı kullandırılan kredi paketlerinde tahsil edilmekte olan masraflar arasında yer almaktadır. Ancak Garanti Bankası düzenlemiş olduğu dönemsel kampanyalar ile dosya masrafsız kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

16 Temmuz 2013
Taşıt kredisi hesaplama Akbank

Akbank taşıt kredisi kampanyaları ile araç kredisi kullanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunarken ülkemizde en fazla araç kredisi kullandıran bankalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Akbank taşıt kredilerinde anlaşmalı birçok marka ile daha da avantajlı koşullar ile araç kredisi kullanım imkanı sunmaktadır. 

14 Mayıs 2013
Taşıt kredisi hesaplama

Taşıt kredisi hesaplama işlemleri kredi kullanmak isteyen kişilerin önceden aylık taksit tutarlarını öğrenerek kredi başvurularını şekillendirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra ayrıca kredi karşılaştırma işlemleri içinde kullanılmaktadır. Taşıt kredisi hesaplaması gerçekleştirmeden yapacağınız kredi başvurularında daha yüksek faiz oranları ile kredi kullanarak zarara girme riskiniz yükselmektedir. 

13 Mayıs 2013
Taşıt kredisi güncel faiz oranları

Taşıt kredisi faiz oranları bankalar tarafından sürekli olarak değiştirilmektedir. Gerek düzenlenen kampanyalar gerekse de bankaların rakipleri ile olan rekabetleri nedeni ile taşıt kredisi faiz oranları günlük olarak takip edilmelidir. Taşıt kredisi güncel faiz oranları için www.kredikazan.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

10 Mayıs 2013
Taşıt kredisi erken ödeme

Taşıt kredisi erken ödeme konusunda pek çok kişi yanlış bilgilere sahiptir. Erken kapama konusunda ceza uygulanan tek kredi tipi konut kredisidir. Konut kredisi erken kapama cezası dışında herhangi bir kredi için ceza uygulanması söz konusu değildir. 

8 Mayıs 2013

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama