İhtiyaç kredisi başvuru şartları

Yaşanan ekonomik koşullar nedeni ile  kredi kullanım oranı her geçen gün artmaya devam ederken kredi türleri arasında en yoğun talebi ihtiyaç kredisi paketleri görmektedir. İhtiyaç kredisi her türlü nakit gereksinimiz için kullanabileceğiniz kredi türüdür. Ancak ihtiyaç kredisi başvurusu için sahi olmanız gereken bazı nitelikler bulunmaktadır.

13 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi başvuru şartları

Yaşanan ekonomik koşullar nedeni ile  kredi kullanım oranı her geçen gün artmaya devam ederken kredi türleri arasında en yoğun talebi ihtiyaç kredisi paketleri görmektedir. İhtiyaç kredisi her türlü nakit gereksinimiz için kullanabileceğiniz kredi türüdür. Ancak ihtiyaç kredisi başvurusu için sahi olmanız gereken bazı nitelikler bulunmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvuru şartları arasında ilk sırada kredi başvurusunda bulunan kişinin 18 yaşını doldurmuş olması yer almaktadır. Reşit olmayan kişilerin ihtiyaç kredisi başvurusu işlemleri bankalar tarafından kabul edilmemektedir. İhtiyaç kredisi başvuru şartları arasında yaş sınırının yanı sıra yer alan önemli bir nitelik ise kredi başvurusunda bulunan kişinin aylık düzenli gelire sahip olmasıdır.

Bankalar kredi geri dönüşlerini garanti altına almak adına kredi kullanan kişilerin aylık düzenli gelire sahip olmalarını talep etmektedir. Ayrıca kişilerin beyan ettikleri aylık geliri kanıtlamaları gerekmektedir. Örneğin maaşlı çalışan kişiler ücret bordrosu beyan etmek zorundadır. İhtiyaç kredisi başvurusu için bankalar arasında farklılıklar göstermekle beraber bu niteliklere sahip olmak yeterli bulunmaktadır.

Bunlar da ilginizi çekebilir
İhtiyaç kredisi başvurusu Denizbank

İhtiyaç kredisi başvurusu için en çok tercih edilen bankalardan biri de Denizbank’tır. Denizbank ihtiyaç kredisi paketleri düşük faiz oranları ve esnek ödeme vadeleri ile hesaplı kredi seçeneği arayan kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi için www.kredikazan.com sitemizde yer alan kredi hesaplama makinesini

17 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi almak istiyorum

İhtiyaç kredisi almak istiyorum diyen kişiler için artık bankalar çok büyük kolaylıklar sağlıyor. İnternet üzerinden ya da cep telefonundan kısa mesaj yollayarak bile kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi almak istiyorum diyen kişiler için en düşük faiz oranları ve en uygun ihtiyaç kredisi paketleri ise www.kredikazan.com sitesinde sizleri bekliyor.

11 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi alma koşulları

Bankalar arasında yaşanan yoğun rekabet dolayısı ile ihtiyaç kredisi alma koşulları her geçen gün düşmeye devam ediyor. Bankalar bundan 5 yıl önce sadece iki kefille kredi kullanımına izin verirken bugün cep telefonundan yollanan kısa mesaj ile yapılan kredi başvurularını bile dakikalar içerisinde onaylamaktadır.

11 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi Vakıfbank

İhtiyaç kredisi Vakıfbank tarafından düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri ile kullanıma sunulmaktadır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için size en yakın Vakıfbank internet sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi aynı zamanda Vakıfbank internet sitesi üzerinden de kredi başvurusunda bulunma imkanı sunulmaktadır.

10 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilerin önlerinde üç seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en avantajlısı internetten kredi başvurusu işleminde bulunmaktır. İnternetten ihtiyaç kredisi başvurusu için sadece T.C. kimlik numaranızı ve sizden talep edilen kişisel bilgi alanlarını doldurmanız yeterlidir. İnternetten kredi başvurusu yapılan bankalar sadece bu bilgileri yeterli kabul etmekte ve kredi yanıtınız dakikalar içerisinde te

10 Aralık 2012
İhtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisi başvurusu için kullanabileceğiniz bir çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri de internet üzerinden kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirmektir. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapılan bankalar arasında Garanti Bankası ve Akbank gibi pek çok banka bulunmaktadır.

16 Ekim 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama