Ekonominin Kahramanları

Geleceğe hükmetmenin formülü tasarruftan geçiyor

17 Nisan 2012

Akbank'dan geleceğe hükmetmenin yeni formülü = Çok Çalışmak + Hesaplamak + Neden Olmasın Demek (İnanmak) + Tasarruf Etmek

Kredi kartı borçları, bilinçsiz harcamalar ve sonucunda oluşan mağduriyetlere önlem olarak tüm bireylerin tasarrufa konsantre olması gerekiyor. Geleceğe hükmetmedebileceğimiz formülün içinden ayrışan anahtar kelime Tasarruf. Siz de tasarruf edebilmek ve bilinçli harcama kültürüne sahip olmak için Türkiye'nin yeni tanıştığı Bireysel Finansman Yönetimi sitesi ParaBilir.com 'dan faydalanabilirsiniz.

Akbank reklamını seyretmek isterseniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir
Garanti Link

Garanti Link, Bonus Card’ınız ile Facebook veya Twitter hesabınızı sadece cep telefon numaranız ile bağlayarak, Bonus Card’ın Garanti Link’e özel kampanyalarından yararlanabileceğiniz bir Garanti Bankası uygulamasıdır.

23 Kasım 2012
Garanti Bankası Cep Şubesi Reklam Filmi

Garanti Cep Şubesini kullanarak her zaman, her yerden cep telefonunuzu kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi'nin iPhone, iPad ve Android uygulamalarını indirerek, bankacılık işlemlerinizi cihazınızın ekranına dokunarak daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.

13 Kasım 2012
CardFinans'dan Tam 45 TL ParaPuan!

31 Ağustos'a kadar ilk kez CardFinans'a başvurup onaylananlara tam 45 TL ParaPuan!

16 Ağustos 2012
Şekerbank Reklamı

"Gece gündüz çalışan ve üreten herkesi bekleriz" sloganıyla Şekerbank reklamı.

16 Ağustos 2012
DenizBank Bayram gelmeden Bayram ettiren Kredi Reklamı

DenizBank Bayram gelmeden Bayram ettiren Kredi! 'ye KrediKazan aracılığıyla da hemen başvurabilirsiniz. DenizBank Bayram gelmeden Bayram ettiren Kredi!  reklamını izlemek için tıklayın.

9 Ağustos 2012
VakıfBank Bayram Kredisi Reklamı

Vakıfbank'ın Halden Anlayanlara ithaf ettiği bayram kredisi reklamını biz çok beğendik. Bakalım siz de beğenecek misiniz ?

9 Ağustos 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama