İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi, Bankaların Kredileri hakkında en son haberler KrediKazan Blog'da

Etiketler

Maaş hesabına bloke

Yeni çıkarılan kanunlar ile beraber artık pek çok kişinin maaşı elden ödenmiyor ve işverenler tarafından çalışan adına açılan hesaba aktarılıyor. Maaş hesabı adı verilen bu hesaplar üzerinden ne yazık ki icra gerçekleşebiliyor. Ödenmeyen borcu bulunan kişilerin maaş hesabına bloke koyduran alacaklılar kanuni haklarını kullanarak maaşınızın belirli bir kısmından alacaklarını tahsil edebiliyorlar.

30 Kasım 2012
Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası ülkemizde ki ilk para biriktiren kredi kartı sistemini kuran bankalar arasında yer almaktadır. Kurduğu sistem sayesinde müşterilerinin harcadıkça kazanmasını sağlayan Garanti Bankası ayrıca düzenlediği kredi kartı kampanyaları sayesinde bir çok avantaj sunmaktadır.

22 Ekim 2012
Kredi Ödemesi İçin Açılan Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Alınır mı?

Kredi ödemesi için açılan hesaptan alınan hesap işletim ücreti pek çok kişinin dava açmasına neden oluyor. Çünkü bankalar çekilen kredilerin taksitlerini yatırmak için zorunlu olarak hesap açarlarken açılan bu hesaplardan her ay çeşitli isimler altında para kesintisi yapıyorlar.

12 Ekim 2012
Bankaların yıllık işletim ücretleri

Bankaların yıllık işletim ücretleri pek çok kişinin en çok şikayet ettiği konular arasında yer almaktadır. Bankalar gerçekleştirmiş oldukları her işlemin karşılığını peşin olarak tahsil etmelerine rağmen yine de bankalar arasında değişmekle beraber aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık periyodlara bölerek müşterilerinin hesabından yıllık işletim ücreti tahsil etmektedirler.

6 Temmuz 2012

En Uygun Krediyi Hesapla, Karşılaştır ve Başvur

TL
ay
Kredi hesaplama